Mít dostatek peněz na svém účtu je asi snem každého, ale ne každý se narodil pod tak šťastnou hvězdou, aby si mohl dovolit všechno, co chce. Často nejde jen o plnění snů a potřeb, ale také o řešení finančních problémů, které jednoduše bez peněz vyřešit nejde.

peníze

Na trhu je spousta úvěrových produktů, díky kterým si na potřebné peníze můžete přijít. Ne každý žadatel však má šanci v bance uspět, protože podmínky jsou natolik přísné, že jednoduše není každá žádost schválena.
Pokud jste ještě ke všemu firma či podnikatel, tak při žádosti může nastat právě problém se samotným příjmem, který nemůžete adekvátním způsobem doložit, nebo jsou příjmy natolik nízké, že kritérii banky prostě neprojdou. A k tomu se může přidružit ještě zapeklitý registr dlužníků, ve kterém máte nějaký záznam. Ani ten bankou obvykle neprojde. Takže co dělat?

Ještě jsou tady produkty nebankovních společností a za podobně výhodných podmínek jako třeba americká hypotéka bez registru.
Peníze ihned a na cokoliv s tolerancí záznamů v registrech
Díky tomuto produktu si přijdou na potřebnou částku i podnikatelé a firmy. Výhodou u této hypotéky je to, že není účelová, takže peníze je možné využít na cokoliv a bez dokládání účelu využití.

bankovky

Můžete tak nejen nakupovat či investovat, ale také se třeba zbavit dluhů, exekucí či vyplatit nemovitost z dražby a podobně.
Můžete žádat i v případě, že disponujete právě nepříjemným záznamem v registrech dlužníků ať už bankovních, nebankovních nebo SOLUS.
Pro získání je však potřebné splnit podmínku v podobě zástavy nemovitosti jako je tomu i u klasických hypoték určených na bydlení.

Žádost je možné vyřídit online, takže ušetříte spoustu času a po splnění veškerých podmínek můžete mít peníze již do 24 hodin od podepsání smlouvy na svém účtu.
Co se týče výše úroku, tak ten je srovnatelný s produkty bankovními a zároveň výhodnější, než třeba u spotřebitelských úvěrů. Navíc si při jednom úvěru přijdete na mnohem vyšší částku a sice až 70% z tržní ceny nemovitosti, která bude sloužit jako zástava.