Je opravdu mnoho lidí, kteří vůbec nevěří konopné kosmetice. A abych se přiznala, tak ani já jsem dříve tomu nevěřila, protože jsem stále měla za to, že pomáhá jenom kosmetika, která je vyrobena z chemicky, protože vždycky jsem si říkala, že přece ani angínu anebo další nemoc jenom bylinkami nevyléčíte. Takže jsem si usmyslela, že nebudu utrácet zbytečně peníze za konopnou kosmetiku anebo jinou přírodní kosmetiku, že si třeba raději za dva tisíce korun nějaký krém, který je vyrobený někde v laboratoři. Jenomže později jsem zjistila, že mi chemické krémy nějak moc nepomáhají a spíše mi začaly trápit pokožku, takže jsem si řekla, že budu muset sáhnout asi po něčem přírodnějším.

Mám ráda konopné oleje.

A tak jsem na internetu hledala nějakou kvalitní kosmetiku. Samozřejmě, že jsem zkusila také oblíbenou měsíčkovou kosmetiku, ale tam mi nepomohla. Zkoušela jsem také norkové krémy. Nakonec mi moje sestra doporučila jednu webovou stránku cannapurna.cz, na které se prodává opravdu kvalitní konopná kosmetika. Abych pravdu řekla, nevěřila jsem tomu. Stále jsem měla zafixované konopí tak, že je nezdravé, že je nevhodné a že se nesmí používat. Proto jsem si na této webové stránce přečetla více informací o tom, co to znamená konopná kosmetika. Jak se užívá anebo na co je konopná kosmetika opravdu dobrá.

Konopí je přírodní lék.

A byla jsem nadšená, když konopná kosmetika se ukázala opravdu jako vhodná a také léčivá. Takže jsem si řekla, že když se kouknu třeba na konopný olej anebo konopný krém, tak neudělám jistě žádnou chybu. Přeci to můžu kdykoliv přestat používat. A kdyby mi konopná kosmetika vůbec nevyhovovala, tak řeknu sestře, aby si ji ode mě odkoupila. Sestra s tím souhlasila. Takže nakonec jsem objednala už konopnou kosmetiku a musím uznat, že opravdu je perfektní a že mi pomohla. Konopná kosmetika vůbec ani nedráždí kůži, takže jsem naprosto spokojená. Konopná kosmetika má skvělé CBD účinky, které léčí a jsou nezávadné.