Oblečení jako dárek může být ošemetná záležitost. Ženy se sice rády hezky oblékají, ale některé druhy oblečení se zkrátka jako dárek nevěnují, jiné zase jen v určitých případech. V každém případě se musíte ujistit, že znáte vkus dané ženy, ať nešlápnete vedle. Co z módního sortimentu vybrat, čemu se vyhnout a čím se řídit?

dárková krabice

Nožky v teple

Asi nejzákladnějším dárkem z oblasti oděvů, jsou ponožky. Dáváme je především k vánocům, ale ani v případě narozenin, či svátku, se nemusí jednat o špatný dárek. Ponožky jsou praktické, a jelikož nám je pračka s oblibou pojídá, nikdy jich není dost. Jako dárek bychom však měli vybrat buď stylové, nebo teplé ponožky. Prostě takové, které si obvykle člověk sám nekupuje.

Huňaté objetí

Svetry Mlada-moda.cz jsou asi druhým nejčastějším dárkem v oblasti módy. Teploučky svetr je na zimu nepostradatelnou součástí dámského šatníku. Vybírejte takový, který je z příjemného, nekousavého materiálu a odpovídá vkusu obdarovávané.

svetr s květinou

Čepice a šály

Šály, šátky a čepice jsou rovněž častým a praktickým dárkem. Jde především o to, vybrat něco, co se bude s jistotou líbit. Také se ujistěte, že nenosí raději čelenky a nákrčníky.

Spodní prádlo

Spodní prádlo je vhodným dárkem pouze v případě, že jej dává partner své partnerce. V ostatních případech se jedná o nevhodný dárek, který může způsobit trapnou situaci.

Kalhoty, kraťase a legíny

A zde se zastavte. Každý dobře víme, že ne každé kalhoty nám sedí, ačkoliv se třeba jedná o naši velikost. Snad kromě sportovních legín, které se ještě celkem hodí, jsou kalhoty absolutně nevhodným dárkem.

Trička a halenky

Co se vršků týče, dělí se na dvě kategorie. Například tričko s potiskem oblíbené kapely, nebo vtipným obrázkem, může být skvělým dárkem. Stylová halenka se však nemusí vždy hodit, jelikož v tomto ohledu jen těžko předem odhadnete, zda se jí bude líbit.

Boty

Co se bot týče, ty si každý musí zkrátka vyzkoušet sám. Pokud se nejedná o boty, které si dávno vybrala a jen váhala nad jejich koupí, určitě raději vymyslete něco jiného. Papuče jsou však povoleny.

A kde nakupovat? Jelikož dárek by měl být kvalitní, volte obchod s kvalitní a současnou módou. Tržnicím a pochybným stánkům se raději vyhněte a volte kvalitu. Například e-shop Mladá Móda nabízí velký sortiment za dobrou cenu.