Každému z nás se může (a někomu i opakovaně) přihodit, že nevystačí se svými finančními prostředky a musí si tudíž nějaké půjčit. A pokud najde někoho, kdo mu je půjčí, je vše v pořádku.
Ovšem jsou i situace, kdy dotyčný nějakého toho poskytovatele shání, ale všechny pokusy jsou marné. Je tomu tak zejména tehdy, když dotyčný opravdu vězí v problémech až po uši, kdy má příliš nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce na krku a kdo ví, co všechno ještě. Někomu takovému totiž finanční instituce zrovna moc pomáhat nechtějí, a to z banálního důvodu – obávají se, a dost možná i právem, že jim dotyčný žadatel nebude schopen půjčené peníze řádně vrátit.směs peněz.jpg
A co má tento člověk v nesnázích podniknout potom? Když půjčku skutečně potřebuje, nemá-li skončit na úplném dně?
Nejlepší je vsadit v takovém případě na nebankovní sektor. Protože americká hypotéka Nebankovníhypotéky.netje pro někoho podobného vysloveně jako dělaná.
Tady uspěje pomalu každý. Protože tím nejdůležitějším pravidlem zde je, že se žadatel musí za půjčené peníze zaručit dáním vhodné nemovitosti do zástavy. Může-li tak učinit, má s největší pravděpodobností vyhráno. A to proto, že

  • tu lze tolerovat i nízké žadatelovy příjmy, pokud tyto stačí k hrazení alespoň těch nejnižších možných splátek,
  • stejně tak lze akceptovat i nepříliš valně vypadající daňové přiznání,
  • nemusí vadit ani některý typ záznamu v registrech dlužníků,
  • problémem nemusí být ani exekuce nebo dluhy na sociálním nebo zdravotním pojištění,
  • půjčené peníze tu lze splácet třeba i po dlouhých třicet let,
  • vše lze ale splatit i předčasně a bez sankcí,
  • k vylepšení žadatelovy pověsti lze k žádosti použít i spolužadatele s čistým registrem.

mexické peníze.jpg
Požádat o tuto hypotéku je snadné, neplatí se žádné poplatky předem a člověk může získat až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti. A kde nabídnou problematickému žadateli více?