Nebaví vás nakupovat sériový nábytek ve velkých řetězcích? Ráda byste si svůj domov vytvořila podle svého vkusu? Jste tvořivá, kreativní a nápaditá? Tak neváhejte a vytvořte si svůj vlastní domov podle svých představ! Pro dekoraci a tvorbu doplňků do vašeho domova potřebujete většinou pár základních věcí, které máme všichni doma, jako např. lepidlo, nůžky, barvy, provázky, papíry. Tvoření není nic složité a navíc je zdraví prospěšné, protože se odreagujete a budete se soustředit na tvorbu, nikoli na každodenní problémy a shon.
lucerničky na stromě
Pár inspirací na to, z čeho tvořit:
1.      Karton– ano, karton je skvělá věc, ze které můžete vykouzlit spoustu skvělých kousků, které nikde v obchodě nekoupíte! Pokud se tvoření nebojíte, zkuste si z kartonu vytvořit komodu, stoleček, lustr nebo třeba čajové podtácky. Karton můžete využít také na dekorativní ozdoby, nebo z něj vytvořit rámeček na obrázky. Díky tvoření už žádnou krabici nikdy nevyhodíte!
 
2.      Plechovky– na tvoření jako dělané! Vytvořte si svůj vlastní originální příborník z plechovek. Nebo co třeba různé organizéry, stojany? Plechovky můžete různě natírat, dekorovat a výsledek vypadá vždy úchvatně!
 
3.      Plastové láhve– už nebudou patřit do kontejneru! Plastové lahve jsou úžasná věc ze které můžete vytvořit vázy, květináče, koš na prádlo,  držák na mobil a spoustu dalších užitečných věcí!
 
 
4.      Dřevo– klasika, která nezklame. Můžete si sami doma vytvořit stoličky, poličky, stolky anebo třeba i z dřevěných bedýnek stylové konferenční stolky!Dřevo je úžasný materiál, ze kterého si vytvoříté útulné a přírodní bydlení.
štětec na malování
5.      Palety– tvoření z palet se stalo hitem a módou. Nemáte doma ještě žádný kousek z palet? Tak to rychle napravte! Vytvořte si postel, konferenční stolek, křeslo, zahradní nábytek nebo gauč. Kreativitě se meze nekladou!

Tipy na materiály ze kterých si můžete vytvořit váš originální domov!
4.4 (88.57%)7