Nebaví vás nakupovat sériový nábytek ve velkých řetězcích? Ráda byste si svůj domov vytvořila podle svého vkusu? Jste tvořivá, kreativní a nápaditá? Tak neváhejte a vytvořte si svůj vlastní domov podle svých představ! Pro dekoraci a tvorbu doplňků do vašeho domova potřebujete většinou pár základních věcí, které máme všichni doma, jako např. lepidlo, nůžky, barvy, provázky, papíry. Tvoření není nic složité a navíc je zdraví prospěšné, protože se odreagujete a budete se soustředit na tvorbu, nikoli na každodenní problémy a shon.
lucerničky na stromě
Pár inspirací na to, z čeho tvořit:
1.      Karton– ano, karton je skvělá věc, ze které můžete vykouzlit spoustu skvělých kousků, které nikde v obchodě nekoupíte! Pokud se tvoření nebojíte, zkuste si z kartonu vytvořit komodu, stoleček, lustr nebo třeba čajové podtácky. Karton můžete využít také na dekorativní ozdoby, nebo z něj vytvořit rámeček na obrázky. Díky tvoření už žádnou krabici nikdy nevyhodíte!
 
2.      Plechovky– na tvoření jako dělané! Vytvořte si svůj vlastní originální příborník z plechovek. Nebo co třeba různé organizéry, stojany? Plechovky můžete různě natírat, dekorovat a výsledek vypadá vždy úchvatně!
 
3.      Plastové láhve– už nebudou patřit do kontejneru! Plastové lahve jsou úžasná věc ze které můžete vytvořit vázy, květináče, koš na prádlo,  držák na mobil a spoustu dalších užitečných věcí!
 
 
4.      Dřevo– klasika, která nezklame. Můžete si sami doma vytvořit stoličky, poličky, stolky anebo třeba i z dřevěných bedýnek stylové konferenční stolky!Dřevo je úžasný materiál, ze kterého si vytvoříté útulné a přírodní bydlení.
štětec na malování
5.      Palety– tvoření z palet se stalo hitem a módou. Nemáte doma ještě žádný kousek z palet? Tak to rychle napravte! Vytvořte si postel, konferenční stolek, křeslo, zahradní nábytek nebo gauč. Kreativitě se meze nekladou!