Víte, jak si udržet erekci i v pozdním věku a milovat se vášnivě, což by vám v dobrém slova smyslu záviděli i mladíci?

Nestresujte se – stres do našeho života nepatří a toto je zcela bez debaty. Naším prvořadým úkolem je vyvarovat se mu, zlepšit mezilidské vztahy a užívat podpůrné prostředky pro udržení hormonální rovnováhy, aby stresové hormony nepřeválcovaly testosteron. K tomu slouží bylinky, jako je Kotvičník zemní nebo Ženšen. Nepotřebujete tedy žádný prodej Viagry Erectmax a její generika.

milenci u moře

Vyházejte ze spíže, co tam nemá co dělat – víte, že nejvíce škodlivých vlivů na organismus má za následek v naší stravě bílá mouka a bílý cukr? Ve spojení s masem a uzeninami, zejména kvůli nedostatku optimálního množství vlákniny, je to doslova pohroma. A přidáte-li k tomu alkohol a ve větší míře i kofein, pak si zaděláváte na oxidativní stres – další projev nezdravého životního stylu, co vám sníží tvorbu testosteronu. Běžte nakoupit do prodejny zdravé výživy, tam se dozvíte více informací, co jíst, a jak lépe vaše tělo vybavit potřebnými živinami.

milenci v trávě

Čichejte – samozřejmě vás nenabádáme k čichání toluenu a podobných nesmyslů, buďte naopak přirození a vnímejte vůni potu na partnerčině pokožce, jakou má od přírody. Je to indikátor pro narození zdravých dětí – pokud vám pot voní a přitahuje vás. Takto se „příroda“ vybavila, aby se nám nenarodily defektní děti, například v incestních vztazích. A nepovažujte čichání chodidel, vagíny či podpaží za projev fetišismu, je to naopak přirozené a potvrzují to i sexuologové.

Milujte se ráno – nejvíce testosteronu se mužům vytvoří ráno kolem osmé hodiny. V tuto dobu bývá sex nejvášnivější. Pokuste se to zařídit tak, abyste pracovní aktivitu posunuli na jiný termín, a večer si milování raději odpusťte a věnujte se odpočinku a vydatnému spánku. A večer se myjte bez parfémů, abyste si vůni ženského potu mohli užít tak, jaká je ve své přirozenosti.