Těšit se na volný den, kdy nebudete muset řešit žádné pracovní povinnosti nebo práce kolem domu, můžete jedině případě, že si dopřejete program, který vás odpoutá od všeho, co vám odebírá energii. Abyste si mohli dopřát zábavu, je nezbytné se o zážitky podělit i s vašimi nejbližšími a společně podniknout akci, na kterou budete dlouhodobě vzpomínat.
Akční hra a nespočet zajímavých úkolů na vás čeká i v únikové místnosti Praha Enigma Escape, kde si to všichni společně užijete bez ohledu na váš věk.
Přijďte si pro změnu vyzkoušet, jak na tom stojíte s logickým myšlením a zjistěte, jak si s různými hádankami poradíte, když vám půjde o čas.tajemná místnost.jpg

Jak se na hru připravit?

Na hru v únikové místnosti nemusíte mít nijak zvláštní dovednosti. Postačí, když si sestavíte tým hráčů, kterých bude 2 – 5, ale s věkovým rozdílem nad 15 let a vložíte do ní všechny vaše schopnosti. Budete muset uvažovat rychle, protože na hru máte 75 minut času, který bude pochopitelně utíkat i v případě, že se při přemýšlení pěkně zapotíte.
Snažte se ovšem s vaší partou hráčů spojit všechny síly dohromady a pracovat jako tým. Díky dobré spolupráci se nepochybně dostanete do situace, kdy únikovou místnost opustíte jako vítězný tým.zlomený řetěz.jpg

Hry vás po všech stránkách dostanou

Je nutné si předem zvolit typ hry, které dáte přednost. Abyste si mohli vybrat takovou, která by byla pro vás dostatečně zajímavá a lákavá, musí vás její téma oslovit už od počátku. Při hře Samara se setkáte s trochu děsivým a samozřejmě i záhadným příběhem, kdy budete muset odhalit, proč se nebezpečná kazeta (s dívkou jménem Samara) opět začala šířit mezi lidmi. Pokud vám je tento příběh povědomý, je to tím, že se jedná o pokračování filmu Kruh.
Hra s názvem Dvojitý agent ohromí všechny, kterých láká detektivní příběh. Vaši pozornost budete muset upřít na odhalení záhady ohledně zmizení vašeho kolegy. Pátraní po stopách zločince a všech důkazech bude nejen dobrodružní, ale neobejde se ani bez zábavy a finálního překvapení.