Jistě jste si všimli, že (nejen) velké společnosti mají obvykle snadná, a lehce zapamatovatelná telefonní čísla. Nejčastěji se jedná o opakované trojčíslí, po sobě jdoucí číslice nebo identickou předvolbu. Těmto telefonním číslům se říká zlatá čísla https://www.vipcisla.cz/, a jsou registrována právě z výše uvedeného důvodu. Jedná se tedy o velmi snadno identifikovatelná čísla, která si potencionální zákazník lehce zapamatuje. Příkladem můžeme uvést čísla jako 722 822 922, tedy kombinace čísel, která je jednoznačně chápána, dále také například 722 272 722, této variantě se říká kombinace dvou čísel v hlavním čísle. Podobných možností je několik, každá z nich však plní jasný úkol – být jednoduchá.

pevná linka

Podobnou variantu si můžete zaregistrovat i Vy a získat tak své vlastní zlaté číslo. Jedná se o investici vhodnou pro každého majitele jakékoliv společnosti, a to bez ohledu na zaměření. Ať už jste vlastníkem obrovské nadnárodní firmy, a podnikáte například v oblasti módy, sportu nebo dopravy, nebo jste majitelem menší, soukromé firmy zaměřené na fastfood, umění, obuv, či cokoliv jiného, jistě si přejete, aby Vás Váš potencionální zákazník snadno dohledal, a kontakt na Vás si lehce zapamatoval. Pokud si totiž klient vybírá firmu, je právě kontakt to, co hledá jako první. V takovém případě je pochopitelné, že si vybere tu firmu, na jejíž kontakt si vzpomněl nejrychleji.

mobil vytáčení

Pokud si tedy i Vy přejete svou společnost zviditelnit, je tato možnost nepochybně výhodná. Své telefonní číslo si můžete zaregistrovat na webových stránkách VIPčísla.cz, kde, mimo samotnou registraci, najdete také mnoho užitečných rad. Jednou z nich může být například nedoporučení zlatých čísel s předvolbou 79x, jelikož většinou pocházejí od virtuálních operátorů, a díky jejich atypické předvolbě mají zanedbatelnou hodnotu. Důvodem je fakt, že se běžným lidem tato předvolba plete s placenými linkami, tudíž na podobná čísla volat nechtějí, aby neutratili více, než při standartním hovoru na číslo s klasickou předvolbou – například 60x, 72x, apod.