Společnost Snap dodala na trh zboží, které okamžitě se stalo hitem především u mladé generace. Posuďte sami, mít brýle, které jsou schopny natočit krátké video. A to není vše! Brýle, kterým zajisté podlehnou nejen mladí. Spectacles neboli chytré brýle vás zkrátka dostanou a nezáleží na vašem věku.
 duch v mobilu
Spectacles neboli kouzelné brýle
 
Brýle, které mají zabudovanou kameru a bezdrátovou konektivitu. Díky pouhému jednomu tlačítku při zmáčknutí na brýlích tak lze nahrát krátké video či pořídit fotografii. Maximální délka videa činí třicet sekund. Z brýlí je vše nahráno na aplikaci Snapchat. Jestliže nemáte po ruce telefon, jsou fotky i videa automaticky uložena v brýlích. K nahrání do telefonu dojde, jakmile budete s telefonem v kontaktu.
 
Brýle zaujmou designem, na první pohled nejsou rozeznatelné od moderních slunečních brýlí. Nabíjení je prostřednictvím ochranného pouzdra či lze i dobít přes kabel. Díky zabudovanému kamerovému systému dochází ke komunikaci s aplikací Snapchat. Brýle Spectacles jsou pro iOS i Android. Samozřejmostí je propojenost prostřednictvím wi-fi pro rychlý přenos videí i fotek.
 
Základní atributy
 
Spectacles mají dvě širokoúhlé čočky pro umožnění natočit krátká videa. Nabízí automatické propojení s aplikací Snapchat. Výrobce slibuje u daného zboží výdrž baterie po celý den. Díky LED je indikován stav nejen v rámci natáčení, ale rovněž i co se týče stavu baterie.
 červené sluneční brýle
Brýle mající dokonalou kameru
 
Na každé straně brýlí je umístěna čočka, díky tomu lze nahrát přesně to, co uživatel vidí a to po deseti vteřinových intervalech, což však lze tlačítkem prodloužit až na půl minuty. Za pomoci formátu rybí oko je tak aplikace schopna si video oříznout. Výsledkem je poté v dobré kvalitě videlnost na výšku i šířku displeje.
 
Pohodlné používání brýlí Spectacles
 
Předností je, že lze používat brýle k natáčení videa či pořizování fotek i v případě, že nemáte na dosah svůj mobilní telefon. Videa můžete odesílat i prostřednictvím Bluetooth. I co se týče baterie. Nejen že baterie by měla vydržet celý den, ale je možné ji až několikrát dobít prostřednictvím speciálního obalu.