Televizní vysílání si tu a tam zapne většina lidí. A´T už je to z důvodu touhy spatřit opět hrdiny svého oblíbeného seriálu, nebo jen z praktické touhy dozvědět se ze zpravodajství, co nového se událo ve světě. Ať se nám to líbí či nikoli, televize je jedním z našich kontaktních nástrojů pro alespoň částečnou interakci s okolním světem.

Máte už za sebou svůj vlastní nákup televizního přijímače? A jak jste si s ním poradili? Kam konkrétně jste umístili tento přístroj u Vás doma?
moderní televize 
Obývák
Velmi častá volba českých televizních diváků. Obývací pokoj coby místo setkávání všech obyvatel domu či bytu je vhodnou destinací pro umístění spotřebiče, který má zajišťovat informace a zábavu celé rodině. V obývacím pokoji nebudete puštěným vysíláním obtěžovat kohokoli dalšího po ráno či v noci, kdy většina osob bude již dávno spát. Navíc obývák je dostupný všem, na rozdíl například od pokojů dospívajících dětí, které jednoznačně vyžadují, aby jim do jejich soukromých prostor nevstupovali nezvaní hosté
 
Kuchyně/jídelna
Do těchto místností bývá televizor taktéž instalován. Buď v případě, že se jedná o malý byt bez obývacího pokoje – v takovém případě se mohou členové rodiny scházet při jídle a poté se společně dívat na televizní program. Nebo se může jednat o situace, kdy je kuchyň frekventovaně využívána některým z obyvatel domu či bytu.
televize a ovladač 
Ložnice
Pro někoho jasná volba, pro jiné noční můra.
Odborníci se shodují v názoru, že umisťování televizoru do místností určených ke spánku není dobrým nápadem, jelikož tento krok narušuje zásady spánkové hygieny. Člověk sice má možnost sledovat vysílání přímo z pohodlí vlastní postele, ovšem na druhou stranu v těchto případech pak častokrát dochází k tomu, že daný jedinec neví, kdy by měl televizor raději vypnout. Dlouhé hodiny sledování, stejně jako například usínání přímo při svitu obrazovky a poslechu toho, co se v televizi zrovna odehrává, jsou jednoznačně negativními prvky majícími vliv na zdraví a spokojený život člověka.
 
A kde máte doma televizor umístěný Vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup