Potřebujete ideální bydlení? Koupili jste si menší byt a teď nevíte, jak byste měli uspořádat nábytek a všechny své věci? Zkuste se obrátit na ByDesing.

Kdo anebo co je ByDesign?

Jedná se o interiérové studio v Praze. Zakladatelkami jsou tři designérky, které mají dlouholetou práci v oboru. Zabývají se přímo interiérovým designem a kompletní řešení interiéru. Takže pokud se chystáte zařizovat nový byt, nebo dokonce chcete udělat rekonstrukci vaše stávajícího bytu, s kterým si nevíte rady. Určitě je na místě povolat designérky. Na jejich dosavadní a perfektní práci, se můžete podívat dokonce i na Facebookových stránkách.

obyvák s kuchyní

A jak to všechno funguje?

Můžete se přímo vybrat, zda budete chtít projekt navrhnout:

  1. 2D návrhu
  2. 3D vizualizaci
  3. nebo vám postačí pouhá konzultace

koupelna

Nejdříve se vše zkonzultuje se zákazníkem, jaké má vlastní představy o svém nové, ideálním bydlení. Tak aby se tam rád vracel a cítil se volný. Poté si vyberete přímo návrh, ze tří možností. Samozřejmě že nejlepší bude vizualizace ve 3D, která vám do puntíku ukáže, jak vše bude vypadat. Společnost ByDesign klade na důraz funkčnost, kvalitu, design, a hlavně vaše pohodlí. Budou se snažit udělat pro to vše a by vyšli i vašim finančním prostředkům. Pokud budete s projektem s pokojeni, což pevně věříme. Můžete se pustiti přímo do toho nejlepšího, a to je realizace projektu. Takže nás čeká komunikace s dodavateli, která je naprosto bez problémová a perfektní. Dále povolat profesionální stavaře a řemeslníky. A hlavně objednání zboží. Díky časové koordinaci projektu, budete mít jistotu, že váš nový byt bude včas zrekonstruován.

Zní vám to jako naprosto skvělí nápad a nechat si poradit odborníky? Tak neváhejte studio kontaktovat vyplněním formuláře na jejich internetových stránkách. Nechte si vytvořit domov svých snů, podle vaší představy.