Většinou bezhlavé vrhnutí do propasti je smrtelné. Sice je to silné přirovnání k držení různých drastických diet, ale přesto neuvážené rozhodnutí v nich setrvávat, nám skutečně může hodně ublížit. Když zjistíme, co vlastně chceme a to v tomto případě bude zhubnout, tak je dobré se zastavit a všechno v klidu promyslet. Není vůbec na škodu se chvíli pozorovat, jak se vlastně stravujeme. Co jíme a jakým způsobem, možná pak zjistíme, že největší chybu děláme my sami v neuvážené konzumaci nevyvážené stravy. Je to takový čas přípravy na samotný dietní program. Zde je důležité si také uvědomit, proč to chceme a u své motivace pak snadněji vydržíme.

obezita

Chci to hned

Takhle to nikdy fungovat nebude. Jak dlouhou jsme si tukové polštářky střádali? Nebylo to ze dne na den a zbavit se jich nebude také rychlostí větru. Leda, že bychom se rozhodli navštívit plastického specialistu. K přirozenému hubnutí rozhodně patří dávka trpělivosti. Pokud jsme nositeli BMI 28 a vyššího čísla, tak si můžeme pozvat na pomoc produkt Trimex, který má výsledky v používání při snížení tělesné hmotnosti. Je skutečný odborník na boj proti tukům, které by se snad u nás chtěly někde ubytovat. Brání totiž našemu tělu absorbovat tuk z přijímané potravy. Ale ani s ním to nebude hned. Pokud si nevíme rady, jak si sestavit nějaký systémový plán, tak není problém požádat o pomoc výživového poradce, který má zkušenosti a rád jídelníček sestaví přesně na míru.

zvážení

Udělejme si čas na jídlo

Samotná konzumace potravin je rozhodující. Pokud jsme takoví jedlíci, že během chvíle vymeteme talíře, tak je na místě se zastavit a změnit se v pomalého jedlíka. Jedině pak budeme připraveni na správnou redukci hmotnosti. Nikdy hubnutí nebude fungovat, když budeme hltat, nebo jíst s myšlenkami na pochodu. Dokonce je velmi nebezpečné se najíst cestou z obchodu domů, jen proto, že nám kručí v břiše. To všechno si tělo dobře pamatuje a pak není divu, že si udělá svoje zásoby, když my děláme bláznivé věci.