Přemýšlíte co dát rodičům k výročí, narozeninám nebo jejich významnému dnu? Máme pro vás jedinečnou nabídku pobytu v městě Mikulov. Je to krásné místo ve vinařské oblasti se spoustou kvalitního vína a historických památek. Krásy pálavských vrchů s kouzlem minulosti. Hotel nabízí akční balíčky nebo vouchery. Obdarujte své blízké jedinečnými zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Mezi speciální nabídku pobytů patří Velikonoční pobyt, Relaxační pobyt s neomezeným wellness a Pohodový pobyt v Mikulově.náměstí v Mikulově

  • Velikonoční pobyt je v období velikonoc od devátého do třináctého dubna. Obsahuje ubytování pro dvě osoby na tři noci ve dvoulůžkovém pokoji. Součástí jsou bohaté bufetové snídaně, dvě vstupenky do pivovaru s prohlídkou s místním sládkem a degustací piva, dvě vstupenky na velikonoční raut v doprovodu cimbálové muziky a vstupenku na moravský dvůr, kde je ukázka tradičních velikonočních zvyků, živé hudební vystoupení a opékání jehněte. V hotelu máte vstup do wellness centra. Můžete zvolit i delší variantu tří, čtyř nebo pěti nocí.
  • Relaxační pobyt s neomezeným wellness mluví sám za sebe. V rámci pobytu je nocleh na dvě noci pro dvě osoby. Láhev kvalitního vína součástí wellnessových radovánek pro uvolnění těla i mysli. Balíček obsahuje rašelinový zábal a hydromasážní lůžka. Tento druh pobytu je nabízen celoročně.
  • Pohodový pobyt je na dvě noci pro dvě osoby s bohatou bufetovou snídaní. Na uvítání bude připravena láhev vína. V balíčku je obsažen jednorázový vstup do wellnesového centra na dvě hodiny denně a konzumace v Pivovarské restauraci.

letecký pohled na město Mikulov
Nebo můžete věnovat voucher v hodnotě od pěti set do tří tisíc. Varianty jak obdarovat své příbuzné hotel nabízí. Stačí si jen vybrat. Zvolte tu správnou možnost navštívit náš hotel. Určitě si to obdarovaní užijí a budou vám nadšeně vyprávět své zážitky.