Účetnictví v Praze jsem našla úplně náhodou. Začala jsem podnikat ve svém vysněném oboru a těšila jsem se, jak si najdu skvělou účetní firmu v Praze, protože tam jsem taky měla sídlo mé firmy. Už jako dítě jsem milovala vyrábění různých šperků nebo i pohádkových postaviček. Všichni členové rodiny vždy na Vánoce nebo různé oslavy dostávali různé moje výrobky. Je mi jasné, že ze začátku byli z toho všichni nadšení a považovali to za něco dětského a roztomilého. Jenže když jsem svou zálibu rozšířila i o pletení, tak se každý bál, že dostane na Vánoce nějaký nepovedený pletený svetr. No, kousek od pravdy byli. Dostali pletené svetry, ale prvotřídní kvality. A právě tak začalo moje podnikání, ke kterému jsem potřebovala nějakou paní účetní z Prahy. Účetnictví v Praze je na velmi vysoké úrovni.

Můžete zkusit i kurzy účetnictví.

Já to vím sama, protože v Praze jsem dělala dva účetnické kurzy, které mě moc bavily. A teď se jistě ptáte, proč si účetnictví nedělám sama. Víte, já už to nějak moc neumím, musela bych se do toho zase nějak znovu dostat, abych chytila ten správný grif. A to taky není jen tak. Účetnictví je velmi zodpovědná práce a já obdivuji všechny paní účetní, jakou mají trpělivost a jak jsou pěkně přesné.

Účetnictví je o penězích.

Tady jde o čísla, to je ta hlavní náplň paní účetní. A myslím, že bych si účetnictví sama sobě ani dělat nemohla. Nejsem si nyní jistá, ale asi to nejde. Mě to ale ani nevadí, protože bych do toho ani nešla. Sice bych zase ušetřila dost peněz na účetní, ale co. Alespoň budu mít takto více klidu na sebe a svou rodinu. U mě se každá hodina navíc volného času počítá. Všechen čas mi zabírá právě moje podnikání. A to, jak jsem již zmínila, tak mě živí moje vlastní tvorba. Je to zároveň i můj koníček, takže více jsem si přát ani nemohla. Myslím, že pokud je vaše zaměstnání vaším hobby, tak máte vyhráno, je to jako prý výhra v loterii a já to mohu potvrdit. Klidně se podívejte, kde vás to třeba zaujme na našich webových stránkách.