Pokud chcete na plese vypadat opravdu skvostně a božsky, tak je nutné uvědomit si, že celkový plesový look není pouze o vhodně zvolených šatech, účesu a líčení. Důležité je se zaměřit na detaily, která však dohromady tvoří vaší celkovou vizáž. Na co tedy nezapomenout?

společenské šaty

Den před událostí

Večer před plesem je vhodné dopřát vaší pokožce na celém pořádnou péči, aby byla krásně hebká a vypnutá. Skvělým pomocníkem je tělový peeling, díky kterému se zbavíte odumřelé kůže a vaše kůže bude hladká. Výborný tělový scrub si můžete také připravit vy sama doma a bude k tomu zapotřebí jen pár ingrediencí. Smíchejte kávu společně s olivovým či jiným olejem a peeling je na světě. Kávu můžete také nahradit například hrubozrnnou mořskou solí.

Pokud chcete být opálenější, pak po tělovém scrubu aplikujte samoopalovací krém nebo pěnu. Nezapomeňte vybrat vhodný odstín pro vaši pleť. Pokud jste velmi světlý typ, je vhodné volit spíše světlejší odstíny krému či pěny. Před použitím samoopalovacího přípravku kůži rovněž zbavte chloupků a veškerých mastných krémů, jinak by hrozilo, že se vám vytvoří nevzhledné fleky.

three-3075752_960_720[1]

Kde najít originální šaty?

Padnoucí oděv je naprostým základem. Proto šaty volte především tak, aby lichotily vaší postavě. Důležité je také abyste se vy sama cítila v šatech komfortně. Na výprodeji plesových šatů svatební-šaty-společenské-plesové.cz můžete najít naprosto skvostné a jedinečné kousky, ve kterých jistě zazáříte. Důležité je rovněž vybírat šaty s předstihem, tak aby se eventuelně daly upravit, pokud vám v určitých partiích lehce nesedí.

K šatům je zapotřebí vybrat také doplňky, které budou korespondovat s celým outfitem a vhodně jej dotvoří. Pokud jsou vaše šaty zdobené a samy o sobě výrazné, potom vyberte pouze decentní šperky, například jemné náušnice. Naopak jestliže obléknete minimalistické šaty, nebojte se experimentovat s výraznějšími náhrdelníky či prsteny.