Opravdu, ne nadarmo se říká, že není polštář jako polštář. Ten úplně obyčejný, který je plněn peřím nebo umělými vlákny má doma snad úplně každý z nás. Spánek bez alespoň lehkého podložení hlavy je jakýsi proces, který upřednostňuje jen malá část populace.
schovaný kluk.jpg
Pokud chcete mít pohodlí a to nejen v ložnici, ale také jiných místnostech vašeho domova, může vám k tomu pomoci zcela jiný typ polštářového výrobku .
Ptáte se, jaký? Takový, který vám dokáže zpříjemnit jakýkoliv okamžik, pokud jej zrovna budete mít po ruce.
Možná už jste někdy něco slyšeli o pohance. Z pohanky se nejčastěji vyrábí karbanátky nebo kaše. V oblasti stravování je jakýmsi hitem a to díky tomu, že je bezlepková. Kromě pojídání se ale uplatňuje i v podobě náplně do polštářů různých velikostí i textilních vzorů. K hlavní přednosti patří to, že více než výborně drží teplo.
Jestliže navíc pohankou naplněný polštářek vložíte do mikrovlnky a po několika málo minut jej necháte na střední hodnotě výkonu, po vytažení je možné jej pokládat na bolavá místa na těle, pro jejichž ať už relaxaci nebo hojení je vhodné využívat sílu tepla.
vařené kroupy.jpg
Hlavně ženy alespoň podobnou možnost určitě ocení při menstruačních křečích, které nejsou vůbec příjemné. U mužů je možné polštář aplikovat na namožené svalstvo, které se rázem uvolní a přestane bolet.
Mnohdy se dokonce pohankové polštáře doporučují více než termofor. Pokud například zejména v zimním období, po užití už několika peřin, které vás prostě nedokáží dostatečně zahřát, sáhnete po pomoci v podobě nahřátého polštářku, který je plněn přírodním zdrojem (tedy pohankou), uvidíte, že vás pocit chladu velmi rychle opustí a vy budete moci v poklidu usnout.
Určitě byste to měli alespoň vyzkoušet. Za zkoušku přeci nic nedáte. Pokud s ním navíc budete spokojeni, je to jen dobře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup