Představte si, co všechno byste si mohli pořídit, kdybyste měli plnou kapsu peněz, anebo hned obě dvě. O tom sní skoro každý, ale jen málokomu se to splní. Problém je v tom, že na to jde málokdo od lesa. Jestliže sázíte na to, že nejprve budete tvrdě pracovat a později si budete vydělané peníze užívat, tak se vám snadno může stát, že budete v budoucnosti zklamaní. Prostě proto, že peněz není nikdy dost, a tak se vám rozkutálí dřív, než je našetříte.
malá truhlička.jpg
Pokud tedy chcete mít jistotu, že se vám vaše velké sny opravdu splní, musíte to udělat opačně. Nejprve si rychle sežeňte dostatek peněz a užijte si je podle svých představ, a až poté vydělávejte. S americkou hypotékou je to snadné a jde to přesně tak, jak je potřeba. Nejprve si můžete půjčit, kolik peněz chcete, a to bez účelu, tedy na cokoli.
vyvažování na kalkulačce.jpg
Můžete za ně vyrazit třeba na cestu kolem světa anebo jen na cestu ke Středozemnímu moři. Můžete si za ně koupit novou kuchyňskou linku, nové auto anebo nový byt, cokoli vás napadne. A až posléze budete potřebné peníze vydělávat a postupně splácet svou půjčku. Na splácení totiž budete mít do konce života času dost, tím spíše, že doba splácení může dosáhnout až třiceti let, takže celý dluh můžete splácet opravdu hodně dlouho po opravdu hodně malých částkách, které vaše peněženka ve výsledku ani nepocítí.
mince a tužky na dokumentu.jpg
A to nejlepší nakonec – tuto skvělou americkou nebankovní hypotéku si mohou sjednat i všichni ti, kteří mají nízké příjmy anebo dokonce i ti, kteří mají záznam v registru, i těm vychází férová nebankovní společnost se svými podmínkami půjček vstříc. Jediné, čím se bude vaše americká hypotéka bez registru lišit od té klasické, je výše úroků. Tato výhoda v podobě nenahlížení do registru vás bude stát o něco vyšší úrok, než jaký byste dostali, kdybyste měli registry v pořádku. Ovšem to je přece přijatelná daň za to, že si splníte své sny, ne?