Jste občas tak vyčerpaní a unavení, že byste se nejraději svalili do postele, kde byste ovšem usnuli a to nechcete? Pak to bude chtít svalit se někam jinam. Co třeba do pohodlného sedacího pytle a rovnou ve dvojité velikosti https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo?

Můžete si tak užít lenošení a relaxování jen sami a rozvalit se tak na velkém prostorném pytli nebo si můžete zalenošit ve dvou.
pohodlné sezení

POHODLNÉ VÁLENÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Tento relaxační doplněk využijí jak děti, tak i dospělí. Skvělé je, že ho můžete používat jak doma, tak i venku. Díky materiálu se také dobře udržuje a je snadno omyvatelný.

Jak příjemně se vám bude lenošit a odpočívat třeba na terase a na zahradě, když se budete moci rozvalit do pohodlného pytle, ve kterém se dá, jak sedět, tak i ležet, zkrátka se uvelebit tak, jak je vám to nejpohodlnější. Relaxování tak získá úplně nový rozměr. A pokud terasu, balkon nebo zahradu nemáte, nevadí, relaxovat na něm můžete i v pohodlí vašeho domova, třeba v obýváku u televize. A pro vaše maximální pohodlí si můžete přidávat nebo ubírat výplň z kuliček dle vaší vůle a přizpůsobit si tak velikost a možnost tvarování pytle.
sedací vaky

Praktická dvojitá velikost je také ideální třeba pro sourozence do dětského pokojíčku. Využije ho ale také i jeden člověk, který tak bude mít pro sebe více místa k rozvalení se.

Dopřejte si lenošení a odpočinek tím způsobem, že se uvelebíte do pohodlného sedacího pytle, kde se můžete začíst do oblíbené knihy, sledovat film anebo venku pozorovat oblohu.

Vyberte si z bohaté nabídky nejrůznější kombinace barev a rozzařte váš interiér třeba pestrou oranžovou nebo zelenou. Tento moderní prvek se hodí do každého interiéru.

Dvojitý sedací vak duo vám poskytne možnost příjemné a jedinečné relaxace, odpočívání a nic nedělání ať už v interiéru nebo venku na čerstvém vzduchu.