Laser se nyní bohatě využívá v mnoha odvětvích od průmyslu až po lékařství, a dokonce s ním může být i skvělá zábava. Nevěříte? V tom případě jste jistě doposud nevyzkoušeli laser game, hru, která vás zaručeně vtáhne do děje, pohltí, a už vás nikdy nepustí!billboard-left(1)
A především se jedná o parádní zábavu třeba na víkendový večer anebo každé všední odpoledne. V laserové aréně v Praze pro vás mají otevřeno po celý rok, abyste si mohli pořádnou porci napětí a zábavy vychutnat po každé, kdy po ní zatoužíte!
Celá akce je o to lepší, že rozhodně nebudete hrát sami, ale v týmu. A je naprosto jedno, koho si na hru přivedete s sebou. Rozhodně nevěřte tomu, že střílečky nejsou pro holky, anebo tomu, že neoslovují starší generaci. Nic z toho není pravda a nejlépe se o tom přesvědčíte na vlastní kůži tím, že celou akci vyzkoušíte. Můžete s sebou vzít třeba celou svoji rodinu, přátele anebo osazenstvo vašeho podniku. Jen těžko byste hledali lepší tmelící aktivitu, takže pokud zrovna pátráte po team buildingu, který bude vaše kolegy opravdu bavit, a nebudou se k němu muset přemáhat, tak s laser game rozhodně nešlápnete vedle!DSC_0204
Na této hře je parádní především to, že každého bez výjimky vtáhne do děje. A to bez rozdílu věku či pohlaví. Ať chcete nebo ne, stanete se týmovým hráčem. Poslouží vám k tomu dvě parádní arény v podobě moderního tajuplného bludiště anebo historických zákoutí aztéckých ruin. A samozřejmě také hromada herních módů, se kterými se nudit nebudete – jedenáct her a dvě arény jsou zárukou zábavy na dlouhé hodiny, kterou jen tak nevyčerpáte.
Navíc, pokud se vám tato akční hra, kde není o adrenalin a pohyb nouze, bude líbit, pak vězte, že si ji můžete užívat nejen vy, ale také ji můžete darovat jako originální zážitkový dárek, který obdarovaného rozhodně nezklame. Klasické víno nebo čokoláda mu nesahají ani po paty.