Nejčastěji používaným dřevem v nábytkářství je borovice. Její vynikající vzhled a vlastnosti, jako je pružnost a pevnost, snadná opracovatelnost, cenová dostupnost a příjemný přírodní vzhled podpořený hezkou kresbou struktury dřeva je jasnou https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/315959/cely-sestrih-liberec-dukla-3-0-jasnou-vyhru-ridil-skvely-kerbr.html volbou pro všechny, kdo chtějí mít zařízení domova v dobré kvalitě bez zbytečně náročných výdajů.dřevěná prkna
Dřevěná postel z borovice se bude díky svým jednoduchým tvarům, které nic nepředstírají, líbit hlavně mladým lidem kteří mají rádi přírodní materiály s jednoduše udržovatelným a stálým povrchem. Borovice má nevtíravou žlutou barvu a jak jde čas, nabírá na sytosti a mění se k přírodní oranžové. Zajímavá kresba dřeva nenechá nikoho na pochybách, že jde o poctivý nábytek z masivu.
Postel je díky řemeslnému provedení, použitým dřevěným kolíkům a šroubům velice stabilní a odolná a vydrží bez problémů i intenzivní využívání v dětských pokojích, kdy se stává centrem dětských her. Pro praktické odložení lůžkovin lze k posteli dokoupit dva úložné prostory ve stejné povrchové úpravě, jako je postel. Svou plochou, kterou garantují rozměry rámu 180×200 cm, nabízí dostatečný prostor pro kvalitní spánek a v případě potřeby poskytne odpočinek i dvěma lidem. Nábytek je ošetřen lakem, který odpovídá všem ekologickým normám a předpisům na ochranu lidského zdraví.
Příznivcům přírodního vzhledu materiálů je nabízena varianta v přírodní barvě. Pokud je třeba sladit postel s jiným nábytkem, jsou nabízeny ještě barevné varianty bílá, šedá, dub a olše.vytěžené dřevo před opracováním
Postel borovice drevenynabytek-borovicemasiv.cz je dodávaná v demontovaném stavu pro snadnou přepravu. Její smontování zvládne každý zručný kutil a v případě potřeby je velice snadné postel zase rozebrat a opakovaně složit. Pro použití je potřeba laťový rošť, který není v ceně postele, ale stejně jako úložné prostory se dá na stejném místě přikoupit a nechat dopravit společně s postelí.