Jakmile se člověk rozhodne, že bude hubnout, zpravidla udělá to, že se výrazně omezí v jídle. Ta rovnice je jasná – kdo chce spalovat tukové zásoby, ten musí energie více vydávat, než přijímat. Takže to, co napadne většinu lidí, je, že přestanou jíst.
Jenže tak snadné to ve skutečnosti není. Jak zareaguje naše tělo? Bude se snažit co nejefektivněji hospodařit s přijatou energií. Takže sáhne do tukových zásob. A zároveň omezí největší spotřebitele energie v našem těle – svaly.
pečené kuře, nůž
A právě to je ten hlavní problém, proč se většině lidí zhubnout nedaří – až 40 procent váhy, které se hubnutím zbavíte, může tvořit redukovaná svalová hmota.
Tělo, které má málo svalů, nedokáže spálit tolik energie jako to, které jich má dost. Výsledek? Jakmile se vrátíte k běžnému stravování a příjem kalorií stoupne, nebude je mít kdo zpracovat a tělo si přebytek uloží do nových tukových polštářů.
Tomu se říká jo-jo efekt, a ten se zaručeně postará o to, že i po náročném a dlouhém hubnutí budete opět na začátku.
Ten, kdo chcete hubnout efektivně a bez zbytečné námahy, musí jít na celou věc chytře. Kouzlo spočívá v dobře sestaveném jídelníčku. Musíte konzumovat co nejvíce bílkovin, a co nejméně tuků a sacharidů.
Nechcete sledovat etikety potravin, počítat kalorie a trávit život u sporáku? Pusťte se do cyklické ketogenní diety!
sladkosti, barevné koblihy – detail
Specialisté na výživu se postarají o to, abyste hubli efektivně a měli po ruce vše, co je k tomu potřeba. A to je v první řadě vhodné jídlo! Dodají vám ho až do domu, takže získáte dostatek jídla na celý den, a to v té nejlepší kvalitě a v dostatečném množství. Nejenže nebudete hladovět, ale ještě navíc si výtečně pochutnáte.
A příjemný bonus navíc? Spolehlivě shodíte tolik kilogramů, kolik si budete přát – jednou pro vždy! Za pár měsíců bude vypadat jako vyměnění a jo-jo efektu se obávat nemusíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup