Horké léto a bazén. Toto spojení k sobě patří a díky naší společnosti GLUC PBS s.r.o., která se soustředí na komplexní řešení problematiky kopaných bazénů https://www.bazenygluc.cz/. Důvodů, proč je naše společnost skutečným etalonem kvality na trhu je několik a můžeme si heslovitě připomenout to, co naší společnost dělá tak oblíbenou a tolik využívanou zákazníky. Více než všechny technické detaily a postupy, pro nás znamená spokojenost zákazníka, protože doporučení od spokojených majitelů, je tou nejlepší a zároveň tou nejlevnější reklamou. Zde se dostáváme k první výhodě, která nás odlišuje od firem, které jsou de facto jen prostředníci a prodejci výrobků jiných. U nás je tomu naopak.

pohoda

Bazény si vyrábíme sami a to nám dovoluje vysoký stupeň individualizace při zadávání parametrů od zákazníka a jsme schopni splnit téměř jakékoliv přání zákazníka. Dle přání zákazníka můžeme realizovat celé bazénové sety, přelivové bazény a co do tvarů, vyrábíme bazény zaoblené, obdélníkové, nebo oválné.

Další významnou výhodou je náš ustálený profesionální tým svářečů, protože svařování plastů, je při výrobě kvalitních bazénů, alfou i omegou a rozhoduje o kvalitě konstrukce bazénu. Naši pracovníci jsou zkušení a v jejich kvalitní práci jim napomáhá i to, že pracují s těmi nejmodernějšími a nejkvalitnějšími dostupnými materiály a ke svařování používají nejmodernější technologie.

bazén

Naše zkušenosti nám dovolují vlastní přepravu vyrobeného bazénu k zákazníkovi a tím získat časovou úsporu a lepší možnost koordinace výroby a přepravy k zákazníkovi v co nejkratším možném termínu. Všechny námi vyrobené bazény procházejí kontrolou mnoha parametrů a reklamace jsou něco, co u naší společnosti neznáme.

Ke kvalitnímu bazénu patří samozřejmě i kvalitní příslušenství a námi nabízené bazénové příslušenství patří ke špičce v segmentu co do kvality a díky našim odběrům disponujeme velkými slevami od dodavatelů materiálu a tyto slevy promítáme do koncové ceny pro zákazníka a naše výrobky se tím stávají konkurenceschopné nejenom, díky kvalitě, ale i z hlediska cenového.

Veškeré podrobnosti o naší společnosti, nabídce a kontaktech, naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na vás.