Také marně sháníte zubaře? Je to obecná svízel. Pokud zubař odejde do penze a svoji ordinaci nepředá i se svými pacientovi svému nástupci, nebo se přestěhujete přes půl republiky, prostě o svého zubaře přijdete a najít nového v místě bydliště je prakticky nadlidský výkon. Čím to je, že zubaři odcházejí a mladí ze škol je nenahrazují? Prostě sehnat dentistu je úkol nelehký a dnes už je běžné, že se za dentistou dojíždí, že prostě nesedí hned po ruce na nejbližší poliklinice. Musíme nasednout do auta, nebo autobusu a zajet si za ním. Pokud tedy máme to štěstí a objevili jsme nějakého zubaře s volnou kapacitou.

zubař

A my pro vás máme dobrou zprávu. V české metropoli je zubařská klinika s volnou kapacitou. Opravdu. Zubař v Praze přijme klidně celou vaší rodinu, protože se umí postarat jak o mléčný chrup vašich dětí, tak pochopitelně o běžné kazy, ale dokáže vám udělat i zubní náhrady. Může také nabídnout dentální hygienu, zubní chirurgii, prostě škála nabízených služeb z oboru je široká. Navíc se nemusíte bát, že byste všechny výkony platili, tito lékaři mají podepsané smlouvy s pojišťovnami, takže všechny základní úkony jsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Navíc do Prahy je velice dobré spojení autobusové, vlakové a o dojíždění vaší rodiny autem ani nemluvím. Klinika sídlí ve Vršovicích a není nic jednoduššího než, že na preventivní prohlídky prostě pojede celá rodina společně, dokonce u kliniky pohodlně zaparkuje, poplatky za parkování se tu nevybírají.

zubař

Klinika je velice moderní a vybavená těmi nejpřesnějšími diagnostickými přístroji a postarají se o vás praví odborníci, kteří si neustále zvyšují svoji kvalifikaci. O váš chrup se postarají opravdu komplexně a navíc úplně bezbolestně. Budete mít opět úsměv americké hvězdy. Tak neváhejte a rovnou se objednejte na první preventivní prohlídku.