Liberec je překrásné město a nabízí i něco víc, co nelze očekávat v jiné hustě obydlené části naší vlasti. Je jedním z výhodných výchozích bodů pro turistiku, cykloturistiku a lyžování v Jizerských horách, z centra je to kousek na Ještěd, kam se snadno dopravíte tramvají, a chcete-li si užít i něco výjimečného, vypravte se vlakem do Tanvaldu přes jeden z nejkrásnějších viaduktů v naší zemi.

Bydlení v Liberci vám může doslova změnit život k lepšímu, krásná horská panoramata a blízkost přírody potěší snad každého milovníka hor, a tak chystáte-li dle ceníku stěhování v Liberci či jinam v této lokalitě, můžeme vám jej vřele doporučit.

pohled na Ještěd

Na co při stěhování nezapomenout

Objednávejte stěhovací firmu včas – i když je dnes poměrně velký výběr mezi stěhovacími firmami, a většina z nich se zákazníkem ochotně spolupracuje, neměli byste opomíjet včasné objednávky služeb, alespoň v třítýdenním předstihu. V ideálním případě pět týdnů předem. Budete pak mít dostatek času na přípravné práce a případné dotazy ohledně některých detailů vaší zakázky.

krabice na stěhování

Zajistěte parkovací místa – týká se to nejen místa, odkud se stěhujete, ale i toho cílového. Pokud na tento úkon zapomenete, můžete celou situaci zkomplikovat. Problematické to může být zejména ve větších městech, kde se za parkování platí, a kde je také problém s dostatečným počtem parkovacích míst. Budete-li žádat o výjimku na městském magistrátu, tamní úředníci na vyřízení vašeho požadavku budou mít celých třicet kalendářních dnů.

Nájemní smlouva, přepis dodavatelů energií a další administrativní úkony – i když si sjednáte stěhování u profesionálů, v jejich náplni práce nejsou administrativní záležitosti, které se týkají změny trvalého pobytu. Zkrátka nové doklady a dodávku energií do bytu či domu musíte vyřídit vy sami. Toto také bývá na stěhování nejobtížnější krok, zejména nesmíte na nic zapomenout a nic podcenit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup