Jedinečná osobnost

Právě osobnost je tím základním momentem, který nás poutá k partnerovi. Mohou nás stokrát přesvědčovat různé názory, že jde vždy o fyzický vzhled, ale dokonce i ti povrchní jedinci brzy přijdou na to, že vzor modelky, která se jim líbila před několika lety, je dnes pro ně nezajímavou karikaturou, a že se zamilovali třeba do baculky, jejíž kouzelný úsměv a charisma rozhodně předčí chladnou, byť dokonalou tvář na molu módních přehlídek.
zakoukaná dívka

Vzhled

Mindráky – to ošklivé slovo souvisí s tím, jak přijímáme samy sebe. Velice často se totiž stává, že si partner ani nepovšimne detailů, které samy na sobě považujeme za škaredé, nebo je dokonce vnímá za výraz krásy, jež ho může i vzrušovat. Brát své vlastní tělo takové, jaké je, a cítit se spokojená, vyžaduje značnou dávku práce na sobě, uvědomění si, kdo vlastně jsem, a že na několika tělesných nedostatcích vůbec nezáleží. Vždy je podstatné, jak se cítíte tam uvnitř a každý, i ten naoko hrubý chlap, to vycítí.
brýle na špičce nosu

Roztomilé detaily

Zkuste se toho svého zeptat, co jej na vás upoutalo na první pohled a co mu připadá sexy? Dozvíte se zřejmě překvapivou pravdu, o níž jste neměly ani tušení, a pochopíte, že každý z nás má svůj vnitřní svět jinak nastaven, každý má jiný systém priorit, vždy záleží na tom, co chce zkoumat a čím je pro něj partner zajímavý.
Pak najednou zjistíte, že se mu líbí váš úsměv, mezírka mezi zuby, vyslovování souhlásky T o horní patro, sexy delší prsty na rukou, roztomilý pupík, padající ofina do čela, slušivé mikádo, štíhlá nebo naopak baculatá postava, menší nebo větší poprsí, výrazná klenba chodidel a sexy kotník, tvar rtů, lícních kostí, způsob účesu. Anebo smích, smysl pro humor, smysl pro pořádek, hygienické návyky, dochvilnost, zodpovědnost, tolerance, schopnost pomáhat druhým a patřičná empatie. Starosti opravdu hoďte za hlavu a se svým protějškem komunikujte, buďte ve vztahu otevření a zjistíte, že se tím dostane na mnohem vyšší úroveň.